dnes je 21.7.2024

Input:

Oplocení se základem a nový stavební zákon

6.6.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Podléhá stavba nového oplocení se základem stavebnímu řízení?

Odpověď:

Postup do 1. 7. 2024

Odpověď dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu.

Podle ustanovení § 103 odst. 1 písm. f) bod 13 zákona č. 183/2006 Sb. platí, že stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu nevyžaduje oplocení.
V případě opěrné zdi do výšky 1 metru, anebo oplocení do výšky 2 metrů, které nehraničí s veřejně přístupnými pozemními

Nahrávám...
Nahrávám...