dnes je 20.6.2024

Input:

Poskytnutí příspěvku z rozpočtu obce

8.11.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Obrátila se na nás neuvolněná zastupitelka (je OSVČ) se žádostí o příspěvek z rozpočtu obce na provoz Pošty Partner (tuto provozuje jako OSVČ). Lze tento příspěvek poskytnout?

Odpověď:

Možnost poskytnout finanční plnění z rozpočtu obce pro podnikající fyzickou osobu je stanovena v § 85 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů. V tomto ustanovení jsou upraveny dva typy právních jednání obce majetkového charakteru

Nahrávám...
Nahrávám...