dnes je 5.3.2024

Input:

Mimořádná odměna zaměstnance úřadu

2.2.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Měla bych dotaz na vyplácení mimořádné odměny pro zaměstnance úřadu. Jedná se o účetní obce, která pracuje na dohodu a je jí vyplácena odměna po kontrole účetnictví z kraje. Je nutné odměnu ve výši 5.000 Kč hrubého dávat schválit ZO? Předchozí vedení to nedělalo.

Odpověď:

Jak vyplývá z § 84 odst. 2 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, zastupitelstvu obce je vyhrazeno, mimo jiné, rozhodovat o mimořádných

Nahrávám...
Nahrávám...