dnes je 26.2.2024

Input:

K nutnosti provedení průzkumného vrtu před podáním žádosti o povolení studny

20.9.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je nutné před podáním žádosti o povolení studny provést průzkumný vrt?

Odpověď:

Provedení geologických prací v podobě průzkumného vrtu není obligatorní podmínkou pro podání žádosti o povolení studny a povolení nakládání s vodami. Vyhodnotit, zda je třeba v daném území průzkumný vrt provést, a před jeho realizací získat souhlas podle § 17 odst. 1 písm. i) vodního zákona, je primárně na posouzení osoby

Nahrávám...
Nahrávám...